Aktywny przedszkolak

 

Karnet

120 zł

Park

Zabaw

Park

Linowy

Sztuki

Walki

Akrobatyka

 

Taniec

 

Kobyłka

Wołomin

Aktywny przedszkolak

Nasza oferta skierowana jest do przedszkoli, którym zależy na prawidłowym rozwoju fizycznym swoich podopiecznych. Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych czynników korzystnie wpływających na niemal wszystkie procesy metaboliczne i stan zdrowia dziecka. Zależy nam na promowaniu wśród przedszkolaków aktywnego spędzania wolnego czasu oraz zaszczepienie w nich pasji do uprawiania sportu.

Program rabatowy

Z myślą o naszych małych klientach i ich rodzicach przygotowaliśmy specjalny program rabatowy. Każdy uczestnik otrzyma kartę ze zniżkami do wykorzystania na usługi Torstar Park w ciągu sezonu. Na karcie między innymi: 20% rabatu na wejścia do parku linowego i parku zabaw oraz 10% rabatu na zorganizowanie urodzin!

Nasze Zajęcia

Zajęcia trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu w Wołominie lub Kobyłce – zapewniamy bezpieczny dojazd Torstar-busem na zajęcia i z powrotem. Dzielą się na trzy rodzaje. Pierwszy z nich to zajęcia ruchowe z elementami tańca, akrobatyki i fitnessu dla dzieci, mające na celu rozwijanie koordynacji ruchowej i zdolności motorycznych dzieci. Drugi rodzaj to zajęcia sportowe z elementami sztuk walki, które dają świetną okazję do rozładowania energii i uczą samodyscypliny. Ostatni rodzaj oferowanych zajęć to mnóstwo aktywnej zabawy w nowo powstającym PARKU ROZRYWKI przy ulicy Wołomińskiej 3a w Wołominie!

SPORT NA WESOŁO CZYLI ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Cennik

  Cena
Karnet 6 wejść 120 zł
*Cena pojedynczych zajęć - przy zakupie karnetu 20 zł

Cena Zawiera

Karnet obejmuje 6 wejść, umożliwiając udział dziecka w dowolnie wybranych zajęciach.

Ważność karnetu to 3 miesiące lub do momentu wykorzystania wejść przez uczestnika.

Lokalizacja