Aktywne Ferie

Turnus I 15 - 19.01.2018
Turnus II 22 - 26.01.2018

SZCZEGÓŁY

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2005 - 2012 na niesamowite Zimowe Aktywne Ferie z Klubem Torstar!

Wypełnimy każdy dzień ferii od 9:00 do 16:00, tak abyście mogli spędzić go w bardzo aktywny i ciekawy sposób, wśród rówieśników. Kadra naszych opiekunów, instruktorów i trenerów różnych dyscyplin sportu zorganizuje najciekawsze gry i zabawy, w których kiedykolwiek braliście udział!

PROGRAM ZAJĘĆ

Aktywne Ferie - jedyne, tak przyjazne i nastawione na radość Waszych dzieci zajęcia w Kobyłce i Wołominie.

Korzystając z bogatej infrastruktury klubu Torstar oraz obiektów partnerskich zorganizujemy zajęcia tenisowe, naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach, kulig i zabawy w śniegu, gry takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne zabawy zespołowe, zajęcia taneczne i akrobatyczne, zajęcia plastyczne. Dodatkowo odwiedzimy basen, kino lub teatr, park trampolin oraz ściankę wspinaczkową. Wszystko to zwieńczymy mini olimpiadą sportową oraz konkursami, w których do zdobycia będą Torstarowe nagrody!

Codziennie będziemy zaskakiwać Was innymi zajęciami i atrakcjami. W ciągu dnia będziecie mieć kilka różnych aktywności, więc aby zapewnić Wam energię na cały dzień, zaprosimy na zdrowe przekąski podczas drugiego śniadania i smacznych obiadów.

Mnóstwo pozytywnej energii, zero wolnego czasu, zero nudy, niesamowite atrakcje i wspaniały czas, który zapadnie w pamięci!

CENA 399 ZŁ ZAWIERA

  • 5 dni zajęć w godzinach 9:00 - 16:00
  • Opieka oraz treningi pod okiem Kadry klubu Torstar
  • Bilety wstępu oraz wszystkie opłaty za zajęcia i wyjazdy
  • Codzienne drugie śniadania i obiady
  • Dostęp do galerii zdjęć z aktywnych ferii
  • Mnóstwo wspaniałej zabawy i niezapomniane wrażenia!

KONTAKT

+48 693 458 256

travel@torstar.pl

Lokalizacja