Bumper Ball

 

Bumper Ball nawet największym sztywniakom nie pozwoli zachować powagi! To jedna z najzabawniejszych atrakcji zespołowych na świeżym powietrzu – największym wyzwaniem nie jest wygrana, lecz przetrwanie!

Rozegrajcie mecz lub zorganizujcie zawody dla całej rodziny lub firmy, urządźcie turniej na wieczorze kawalerskim albo po prostu porządnie się zabawcie z przyjaciółmi. Bieganie w wielkich dmuchanych kulach zapewni nie tylko rozrywkę (walor komiczny tego sportu jest trudny do przecenienia!), ale też sporą dawkę wysiłku. Wbrew pozorom to wcale nie takie proste: ograniczona mobilność nie ułatwi zadania, a w ogniu rywalizacji gracze nie cofną się przed niczym… A już na pewno nie przed zderzaniem z przeciwnikami!

To propozycja w sam raz dla większej grupy: będziecie się bawić równie dobrze w 6, jak i w 16 albo więcej osób. Duże grupy mogą nawet zorganizować turniej – wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się na nogach!

 

Cena regularnaKlub Torstar
1 godzina (grupa 6-12 osób)360Ta sama cena
Kolejna godzina240Ta sama cena
W cenę jest wliczone jest wynajem kul, opieka instruktora oraz boisko. W przypadku rozgrywek na boiskach zewnętrznych obowiązuje oferta indywidualna.

Lokalizacja