Snookball

 

wOŁOMIN

Park linowy

Świetna

zABAWA

dla

wszystkich

Odpoczynek

I relaks

Łono

natury

sport

I ZABAWA

możliwość

rezerwacji

Nowa atrakcja!

Jeśli macie ochotę na trochę zdrowej rywalizacji na świeżym powietrzu, nie ma lepszego pomysłu niż wyjście całą grupą na mecz! I to na jaki mecz! Zapraszamy Was na jedyne takie boisko w okolicy! Boisko Snookball lub prościej Nożny Bilard!

Dla wszystkich

Możecie zarezerwować boisko na wieczorny albo weekendowy wypad, rozegrać towarzyski mecz na wyprawie integracyjnej, zorganizować rodzinne rozgrywki dorosłych i dzieci albo pobiegać za piłką podczas gdy Wasze pociechy pod czujnym okiem animatorów i instruktorów pokonujących przeszkody w znajdującym się tuż obok parku linowym albo na placu zabaw.

Zasady gry

Jak wskazuje sama nazwa to mieszanka dwóch najbardziej popularnych gier na świecie: piłki nożnej i bilarda. Rozgrywki prowadzone są na stole piętnastoma piłkami kolorowymi i jedną białą. Tak jak w bilardzie stół ma sześć łuz do których musimy wbić piłki. Gra może być toczona jeden na jeden, ale zdecydowanie bardziej sprawdza się jako zabawa drużynowa. Zasady gry są takie same jak w bilardzie. Różnica polega na tym, że piłki uderzamy noga lub głową.

Przyjdź i zmierz się z nową dyscypliną!

Cennik

Cena
Korzystanie z boiska 30 minut 20

Lokalizacja