Dla grup

 

TORSTAR PARK

WOŁOMIN

SUPER

PRZYGODA

5 TRAS

PARKU LINOWEGO

BOISKO

UNIWERSALNE

ATRAKCJE

DLA DZIECI

PROFESJONALNA

KADRA TRENERÓW

NA ŁONIE

PRZYRODY

Oferta dla grup

Zapraszamy grupy!

Torstar czeka nie tylko na indywidualnych gości, ale także na grupy dzieci i dorosłych – dla każdego przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje! Zapraszamy szkoły, dzieci i młodzież z klubów sportowych i kółek zainteresowań, a także dorosłych szukających pomysłu na oryginalny i pełen przygód wypad integracyjny, wieczór kawalerski lub panieński, rodzinną imprezę czy po prostu aktywny odpoczynek w gronie przyjaciół lub rodziny.

Imprezy integracyjne

Dorosłym proponujemy zabawę w parku linowym, w tym przejścia nocne lub na czas, zawody siatkówki plażowej lub organizację zwariowanych gier bumper ball, podniebne szaleństwo na eurobungee, a także miejsce na odpoczynek na łonie przyrody.

Zapraszamy szkoły

Dla dzieci przygotowaliśmy rozrywkę w parku linowym, na placu zabaw i boiskach i zajęcia organizowane przez animatorów, którzy zawsze mają pełną głowę pomysłów. Zapewniamy również miejsce na odpoczynek i posiłek – każdy znajdzie coś dla siebie!

Możliwe jest też zorganizowanie większej imprezy sportowej lub ciekawych zawodów. Napisz do nas – wspólnie zaplanujemy każdą imprezę!

Lokalizacja