Polska

Aktywne wakacje

2017

TORSTAR PARK

WOŁOMIN

SPORT

I ZABAWA

5 TRAS

PARKU LINOWEGO

GRUPA

RÓWIEŚNIKÓW

ZDROWE

PRZEKĄSKI

TORSTAR

BUS

CENA

399 ZŁ

AKTYWNE WAKACJE

DLA DZIECI

Po raz kolejny zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2004 - 2012 na niesamowite Aktywne Wakacje z Klubem Torstar!

Wypełniamy Każdy dzień wakacji od 9:00 do 17:00, tak abyście mogli go spędzić w bardzo aktywny i ciekawy sposób wśród rówieśników. Kadra naszych opiekunów, instruktorów i trenerów różnych dyscyplin sportu zorganizuje najciekawsze gry i zabawy, w których kiedykolwiek braliście udział! Czeka też na Was mini olimpiada oraz konkursy, w których do zdobycia będą Torstarowe nagrody!

Dla maksymalnej wygody rodziców zapewniamy możliwość skorzystania z naszego Torstar Busa. Dzieci zostaną odebrane z wybranego miejsca zbiórki przed zajęciami oraz bezpiecznie odwiezione w to samo miejsce po całym dniu wrażeń!

PROGRAM ZAJĘĆ

Aktywne Wakacje- jedyne tak przyjazne i nastawione na radość Waszych dzieci zajęcia w Kobyłce i Wołominie.

Korzystając z bogatej infrastruktury klubu Torstar oraz obiektów partnerskich zorganizujemy zajęcia tenisowe, taneczne, akrobatyczne, plastyczne. Zorganizujemy dla Was gry takie jak piłka nożna, siatkówka i inne gry zespołowe. Dodatkowo odwiedzimy basen, kino, park trampolin, ale przede wszystkim będziecie mogli do woli korzystać z naszych atrakcji na Parku Linowym!

Codziennie będziemy Was zaskakiwać innymi zajęciami i atrakcjami! W ciągu dnia będziecie mieć kilka różnych aktywności, więc aby zapewnić Wam energię na cały dzień zaprosimy na zdrowe przekąski podczas drugiego śniadania i smacznych obiadów.

Miejsce

Świetna okazja aby poskromić nudę w wakacyjne dni, skorzystać z pięknej pogody nie siedząc w domu i spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu.

Każdy dzień będzie miał początek w Wołominie, flagowym obiekcie należącym do Torstar+Park. Tam dzieci po pierwszej zbiórce zaczną przygotowanie do niezwykle aktywnego dnia.

Nasze półkolonie odbywać się będą z wykorzystaniem niemal każdego Torstarowego obiektu. Między innymi: parku linowego, placu zabaw, boiska plażowego, parku trampolin, kortu tenisowego oraz sal fitness. Ponadto wyruszymy do aquaparku, kina lub teatru, lokalnych restauracji w których odbędą się warsztaty kulinarne i stadniny koni.

Mnóstwo pozytywnej energii, zero wolnego czasu, zero nudy, niesamowite atrakcje i wspaniały czas, który zapadnie w pamięć!

Cennik
Półkolonie399 zł
Transport*79 zł
Koszty rezygnacji**19 zł

Cena zawiera:
+ 5 dni zajęć pod opieką naszej Kadry
+ bilety wstępu oraz wszystkie opłaty za zajęcia
+ drugie śniadanie oraz obiad
+ nagranie oraz galerię zdjęć z półkolonii
+ ubezpieczenie

* Transport jest opcją dodatkową i odejmuje codzienne odebranie dziecka spod domu na terenie Kobyłki, Wołomina i Zielonki oraz odwiezienie do domu po zakończeniu zajęć. W przypadku innego miejsca zamieszkania rozpatrujemy sytuację indywidualnie.

** Możliwość rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem Aktywnych Wakacji wraz ze zwrotem opłaty 399 zł. Opcja dodatkowa.

Terminy
TURNUS I26.06 - 30.06.2017
TURNUS II3.07 - 7.07.2017
TURNUS III10.07 - 14.07.2017
TURNUS IV31.07 - 4.08.2017
TURNUS V 7.08 - 11.08.2017
TURNUS VI 21.08 - 25.08.2017

* W każdym terminie są realizowane półkolonie o tematyce ogólnosportowej.

Lokalizacja