Plac zabaw

 

TORSTAR PARK

WOŁOMIN

SPORT

I ZABAWA

SUPER

PRZYGODA

ATRAKCJE

DLA DZIECI

NA ŁONIE

natury

relaks

dla każdego

PROFESJONALNA

obsługa

Szaleństwo dla najmłodszych! Nasz plac zabaw to prawdziwy małpi gaj. Na Wasze dzieci czeka potężna konstrukcja wznosząca się na wysokość 5 metrów i złożona z najdzikszych atrakcji, w których maluchy będą mogły uwolnić całą swoją pomysłowość i energię.

Plac zabaw docelowo składać się będzie z czterech domków wyposażonych w liny, tunele, ścianki wspinaczkowe i najrozmaitsze przeszkody, o których Wasze pociechy długo nie zapomną. Całość znajduje się na przestrzeni ponad 400 m2, dzięki czemu mali zdobywcy będą mogli wyszaleć się do woli pod opieką animatorów, którzy zorganizują dla nich szalone gry i zabawy. Możecie zabrać tu dzieci na rodzinne wyjście, ale też zorganizować przyjęcie urodzinowe czy klasowy wypad.

Na dzieci czeka całą moc wrażeń i najróżniejszych wyzwań: tu mogą się wspinać, skakać, zjeżdżać, przełazić przez rury, trapy i pułapki, gonić, uciekać, chować, zdobywać, wygrywać, wariować – do upadłego! Na placu znajduje się również przestrzeń dla najmłodszych i najmniejszych dzieci, dzięki czemu zabawa nie ominie żadnego małego łowcy przygód. Wszystkie atrakcje na placu wykonane są z najwyższej jakości gładkiego drzewa cedrowego i jedwabnych lin, dzięki czemu nawet najbardziej zwariowana zabawa będzie bezpieczna.

 

Lokalizacja