Park linowy

 

Wołomin

Wołomińska

5 tras

linowych

od

3 lat

boisko

uniwersalne

piękno

natury

letnia

przygoda

rodzinna

przygoda

Dla was

Park linowy to nasz najbardziej ekscytujący projekt

Wciąż wzbogacamy teren o nowe trasy i rozwijamy najbardziej szalone pomysły. Na zajmującym 4 tys. metrów kwadratowych terenie możecie się wyszaleć w grupie dorosłych lub z dziećmi. Dzięki specjalnemu systemowi asekuracji ciągłej na jednej z tras, mogą się bawić dzieci już od piątego roku życia! Możemy się pochwalić, że w tym sezonie będzie dostępna trasa dla dzieci już od 3 roku życia!

Dopełnieniem mogą być skoki na trampolinach eurobangee, plac zabaw dla dzieci, boisko uniwersalne lub po prostu odpoczynek wśród drzew i zieleni pobliskiego rezerwatu Grabicz.

park linowy

Czeka na was 5 tras i zjazd tyrolski o długości 85 metrów!

Park składa się z tras na wszystkich poziomach trudności: od przejść dla zupełnie początkujących aż po przygody dla ambitnych i spragnionych wyzwań wspinaczy. Nowość w sezonie 2017 to trasa dla najmłodszych wspinaczy otoczona siatką i nie wymagająca zabezpieczeń! Trasy przechodzą na wysokości nawet 10 metrów i składają się z przeszkód wymagających nie tylko wysiłku fizycznego, ale też umysłowego. Zwieńczeniem jednej z tras jest mierzący aż 85 metrów zjazd tyrolski.

W tym sezonie będzie można skorzystać z dodatkowej trasy najwyższej, a oświetlenie, które zamontowaliśmy w parku sprawi, że wieczorne przejścia będą bezpieczne. Planujemy również organizować nocne przejścia, które na pewno przyniosą wiele adrenaliny!

KADRA

Jesteśmy przy Was cały czas aby zapewnić bezpieczeństwo i dobrą zabawę!

Wszystkie trasy są bez przerwy asekurowane i prowadzone przez doświadczonych instruktorów, w każdej chwili gotowych pomóc, podpowiedzieć i zmotywować do pokonania kolejnych wyzwań. Każdego uczestnika wyposażamy w najnowocześniejszy sprzęt alpinistyczny, a przed rozpoczęciem przygody zapewniamy szkolenie i ćwiczenia na trasie próbnej. Zapewniamy 100% bezpieczeństwo przy zdobywaniu nawet najbardziej wymagających przeszkód!

Czyste szaleństwo i niesamowita przygoda!

Cena
Trasa Żółta - dla dzieci 3 przejścia 25
Trasa Zielona – łatwa 30
Trasa Niebieska – średnia30
Trasa Czerwona – trudna30

Cena
Kolejne przejście (dowolna trasa) 15
Zjazd tyrolski (85m) 15
Przejście z instruktorem 30

Lokalizacja